Jury młodych

  Iwo Kondefer
Absolwent Przedszkola Filmowego w Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. Obecnie student reżyserii filmowej na Wydziale Radia i Telewizji im Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach. Współtworzył wiele reportaży filmowych i wyreżyserował kilka krótkometrażowych filmów, które były pokazywane na wielu festiwalach m.in Polish Film Festival w Los Angeles, PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL, Unica Festival, IDFA (sekcja DocNext) i zdobyły kilka nagród m.in dwukrotnie Grand Prix na festiwalu OKFA.

     
  Adriana Bialik
Urodzona w Gdyni. Na sali kinowej przesiaduje od 12 roku życia. Jej pasja do kina rozpoczęła się od kolekcjonowania wycinków z gazet o Angelinie Jolie. Ulubionym okresem w roku od lat jest tydzień, kiedy odbywa się Gdynia Film Festival. Tam zrozumiała, że chce związać się z polską kinematografią. Jest fanką autorskiego stylu J.J. Kolskiego i W. Smarzowskiego. Absolwentka Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Krakowskiej Akademii (2013), studentka Filmoznawstwa i Kultury Mediów na UAM w Poznaniu. Od czasu do czasu robi sobie przerwę od oglądania filmów na rzecz robienia zdjęć i słuchania jazzu.
     
  Karolina Dzieniszewska – studentka poznańskiego filmoznawstwa. Od niedawna związana z Animacją Kultury Filmowej, gdzie współorganizuje takie wydarzenia, jak Przeglądy Krótkiego Kina Polańskiego czy Kieślowskiego. Zaangażowana w działalność „Pro Arte”, gdzie publikuje. Jej teksty można również znaleźć w „16 mm.” Wcześniej należała do olsztyńskich środowisk twórczych: fotograficznego i literackiego (Klub Młodych).